Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 3 °,
10 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Distanța minimă de perete | 56 mm |
| Distanța maximă față de perete | 415 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 100x100 mm,
200x100 mm,
200x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | nu |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 3 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127882 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Gembird WM-42ST-02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.