| Diagonală ecran | 43 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | LED |
| Smart TV | da |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ieşire sunet | 15 W |
| Consum de energie | 65 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 300x300 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 961.9x558.1x94.8 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 961.9x607.1x239 mm |
| Greutate cu stativ | 7.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |














