Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 17.8x38x15 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898536850 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine First FA-5368-5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.