| Tip | universal |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | inox |
| Mâner de culoare | inox |
| Lungimea cuțitului | 23 см |
| Lungimea lamei | 12 cm |
| Grosimea lamei | 1.7 mm |
| Greutate | 58 gr |
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029320049 |









