Caracteristici generale
| Tip | penttru feliere |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | inox |
| Mâner de culoare | inox |
| Lungimea cuțitului | 32 см |
| Lungimea lamei | 19.4 cm |
| Grosimea lamei | 2.3 mm |
| Greutate | 101 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.21 kg |
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029320087 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura Bamboo 200mm SBA-0045 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.