Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliester |
| Culoare | galben |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Dimensiuni externe | 295x410x130 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 235x330x20 mm |
| Greutate | 0.56 kg |
Alte informații
| Producător | Tucano |
| Cod EAN | 8020252168473 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Tucano Ted 13/14 Yellow (BKTED1314-Y) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.