Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Wi-Fi ,
Bluetooth |
| Compatibilitate | iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | OLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.9 " |
| Rezoluție afișare | 396x484 |
| Procesor | Apple S8 |
| Număr de nuclee | 2 |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| GPS | da |
| NFC | da |
| Accelerometru | da |
| Giroscop | da |
| Caracteristici de antrenament | da |
| Timpul de lucru | 36 o |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Geam | Ion-X |
| Culoare carcasei | roșu |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | roșu |
| Marime | 140-210 |
| Dimensiuni | 45x38x10,7 mm |
| Greutate | 38 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 194253149989 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45mm Product Red Aluminium Case with Product Red Sport Band (MNP43) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.