Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | pătrat |
| Lăţime | 37.5 cm |
| Adâncime | 37.5 cm |
| Înălțime | 11.5 cm |
| Dimensiuni | 375x375x115 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Bocchi Sottile (1477-001-0125) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.