| Tip | redresor încărcare |
| Curent maxim de incărcare | 12 A |
| Voltaj | 12/24 V |
| Amperaj minimal la încărcare | 4 A |
| Amperaj maxim la încărcare | 12 A |
| Capacitate maxima acumulator | 180 Ah |
| Tipul bateriei | AGM , GEL , WET |
| Indicator de încărcare | da |
| Greutate | 5.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6972951241556 |









