| Tip de curățare | uscat , umed |
| Consum energetic maxim | 220 W |
| Viteză | 120000 r/pm |
| Colectare praf | container |
| Volumul rezervorului de apă curată | 0.89 l |
| Volumul rezervorului de apă murdară | 0.6 l |
| Nivel de zgomot | 76 dB |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 270 min |
| Autonomie | 30 min |
| Capacitatea bateriei | 2400 mAh |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Greutate | 2 kg |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4 kg |
| Producător | Mova |
| Cod EAN | 6976233673738 |









