Caracteristici generale
| Tip | de munte |
| Material cadru | aluminiu |
| Furcă | RockShox 30 SILVER TK Solo Air, 100 mm, disc PM |
| Amortizor | furcă frontală |
| Șa | Velo Sport |
| Numărul de viteze | 30 |
| Lanț | KMC X10 |
| Volan | aluminiu, 760mm, ascensiune 31.8mm |
| Angrenaj | Shimano Deore FC-M612, 40x30x22T, 175mm |
| Frâna din față | disc (hidraulic) |
| Frână din spate | disc (hidraulic) |
| Dimensiune roată
?
| 27.5 " |
| Jante | aluminiu |
| Numele schimbătorului spate | Shimano SLX RD-M670, SGS, Shadow |
| Numele schimbătorului față | Shimano Deore FD-M611, Down Swing, Dual Pull |
| Anvelope | WTB Ranger Comp 27.5x2.00 |
| Culoare | portocaliu |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicletă Devron Riddle 4.7 Orange sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.