Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat ,
de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Putere | 40 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Dimensiuni ale plăcilor | 80x30 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Mănușa rezistentă la căldură | da |
| Culoare | negru ,
bronz |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Vitek VT-8433 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.