| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Putere | 190 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925703132 |









