Caracteristici generale
| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Putere | 115 W |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.6x45.6x65.7-87.1 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zanetti |
| Cod EAN | 8681988032973 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Zanetti Piramide Inox sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.