| Putere | 1850 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5.7 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 4 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 305x386x335 mm |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 3838782833427 |









