Friteuza cu aer cald Kumtel 8.5L HAF-07 este concepută pentru gătit sănătos, fără ulei, cu o capacitate mare de 8,5L. Dotată cu tehnologie de circulație a aerului cald, asigură o gătire uniformă pentru mese crocante și delicioase. Corpul său din oțel inoxidabil adaugă durabilitate și o notă modernă bucătăriei tale. Cu temperatură reglabilă (până la 200°C), cronometru de 60 de minute și oprire automată, această friteuză cu aer oferă confort și siguranță pentru toate nevoile tale de gătit.
Caracteristici:
| Putere | 1800 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 8.5 l |
| Tip de controlul | mecanic |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 405x310x365 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.35 kg |
| Producător | Kumtel |
| Cod EAN | 8694740421250 |









