Caracteristici generale
| Diametru | 305 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru/verde |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Lățime | 305 cm |
| Înălțime | 245 cm |
| Numărul de arcuri | 54 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Înălțime cadru de bază | 65 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 180 cm |
| Scară | da |
| Greutatea | 43 kg |
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 160x44x16 cm,
110x31x20 cm |
Alte informații
| Producător | Xenos |
| Cod EAN | 4848100003059 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Xenos XT-10FT (305cm) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.