Caracteristici generale
| Diametru | 244 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru/verde |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Lățime | 244 cm |
| Înălțime | 205 cm |
| Numărul de arcuri | 42 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Înălțime cadru de bază | 55 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 150 cm |
| Scară | da |
| Greutatea | 32 kg |
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 128x54x15 cm,
99x31x10 cm |
Alte informații
| Producător | Xenos |
| Cod EAN | 4848000002442 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Xenos XT-8FT (244cm) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.