Caracteristici generale
| Diametru | 427 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru/verde |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Lățime | 427 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Numărul de arcuri | 80 |
| Numărul de picioare | 4 |
| Înălțime cadru de bază | 80 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 180 cm |
| Scară | da |
| Greutatea | 64 kg |
| Numărul pachete | 3 |
| Dimensiuni pachete | 170x38x12 cm,
165x44x17 cm,
110x38x11 cm |
Alte informații
| Greutatea brută | 64 kg |
| Producător | Xenos |
| Cod EAN | 4848140004276 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Xenos XT-14FT (427cm) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.