Caracteristici generale
| Numar piepteni | 5 |
| Trepte de taiere | 39 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 21 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 100 min |
| Culoare | negru |
| Set | pieptene de atașare pentru păr scurt (1-10 mm) ,
pieptene de atașare pentru păr lung (10-20 mm) ,
atașament de styling de precizie ,
perie de curățare ,
Cablu de încărcare SmartPlug |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.46 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8001090661371 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Braun BT7420 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.