Caracteristici generale
| Putere | 1300 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 11000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 28000 rot/min |
| Cursul capului | 55 mm |
| Dimensiunea niplului | 6-8 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001250928, 4059952513669 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Bosch GOF 130 (6016B7000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.