Caracteristici generale
| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 90 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 85 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Mânere | ascunse |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 44.5 cm |
| Adâncime | 47.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 21 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019066240 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider Candy CHASD4385EBC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.