| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 541 L |
| Capacitate frigider | 343 L |
| Capacitate congelator | 198 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 8 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 322 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Culoare | negru |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurolux |
| Cod EAN | 2009997911793 |





























