| Consum energetic maxim | 1400 W |
| Putere aspirare | 500 W |
| Capacitate recipient | 1.5 litri |
| Colectare praf | container |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Lungime cablu | 5 m |
| Culoare | gri |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |









