Caracteristici generale
| Alimentare | Baterie |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Tenseune bateriei | 20 v |
| Baterii incluse | nu sunt incluse |
| Viteza minimă | 6000 rpm |
| Viteza maxima | 12000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 4 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Regulator de viteză | da |
| Conexiune colector de praf | da |
| Greutate | 1.3 kg |
| Dimensiuni | 170x125x150 mm |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Ronix 8610C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.