| Tip | cu picurare |
| Putere | 600 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.65 litri |
| Funcţie păstrarea de caldură | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.2 kg |
| Dimensiuni | 33x20x24 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Delonghi |
























