| Capacitate | 2 l |
| Diametru | 16 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | inox , sticlă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 0.8 kg |
| Înălțimea | 10.8 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Perforații pentru scurgerea | da |
| Producător | Mayer & Boch |
| Cod EAN | 4690203342067 |









