Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1400 W |
| Productivitate | 700 ml/min |
| Aplicarea de vopsea | 4 м²/min |
| Capacitate rezervor | 1 l |
| Lungime furtun | 4 m |
| Greutate totală | 4.7 kg |
| În plus | 4 duze ,
filtru de culoare ,
perie de curatat |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952588094 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Bosch PFS 7000 (0603207400) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.