Caracteristici generale
| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 40 cm |
| Adâncime scaun | 50 cm |
| înălțimea scaunului | 46-53 cm |
| Înălţime spătar | 83 cm |
| Înălţime | 127.5-134.5 cm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 18 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Genesis |
| Cod EAN | 5901969443936 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun gaming Genesis Nitro 550 G2 Grey (NFG-2112) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.