| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 70 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Reglare | înălțime |
| Distanța maximă față de perete | 127 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x100 mm, 200x200 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x400 mm, 600x400 mm, 800x400 mm, 800x600 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 90 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309129053 |









