Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 10 °,
15 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța minimă de perete | 105 mm |
| Distanța maximă față de perete | 429 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 400x400 mm,
200×200 mm,
300x300 mm,
400x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Superior SUPSTV003 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.