Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Ionizare | nu |
| Tip control | mecanic |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 30 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 13 ore |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 25x12x34 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Altele | aromatizarea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Beurer LB 45 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.