| Putere | 10 W |
| Numar piepteni | 12 |
| Lungimea maximă | 13 mm |
| Alimentare | priza |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului | 1.7 m |
| Set | 4 accesorii reglabile (3/6/9/13 mm) , foarfece , pieptene , perie de curățare , ulei de îngrijire |
| Producător | Hausberg |
| Cod EAN | 6423808075188 |









