| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Разъемы | jack 3.5 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sennheiser |









