| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-16000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 150 Ohm |
| Sensibilitate | -52 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | gri |
| Greutate | 278 g |
| Dimensiuni (LxH) | 160x50x50 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









