Caracteristici generale
| Model | 2220 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 1.77 inch |
| Rezolutie display | 128x160 |
| Tipul matricei de ecran | TFT |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Procesor | Spreadtrum SC6531E |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 112x46x14.9 mm |
| Greutate | 67 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | MyPhone |
| Cod EAN | 5902983612469 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil MyPhone 2220 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.