Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 280 Bar |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2800 W |
| Filtru fin de apa | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957011486 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD664 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.