| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED , halogen |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 30 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
| Material carcasa | sticlă |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 235 mm |
| Diametru | 225 mm |
| Dimensiuni | 235х225 mm |
| Producător | Flitz Leuchten |









