| Tipul de strălucire | 4000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | transparent |
| Culoare carcasa | auriu |
| Înălţime | 410 mm |
| Diametru | 180 mm |
| Dimensiuni | 410х180 mm |
| Producător | Lampardi |









