| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1 kW |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 420x210x50 mm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.25 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.36 kg |
| Producător | RAF |
| Cod EAN | 6975069402994 |









