| Locație | linear |
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 130x75x70 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | maro/negru |
| Material carcasă | metal |
| Greutate | 20 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 32.15 kg |
| Producător | Xenos |
| Cod EAN | 4855004205663 |









