Caracteristici generale
| Tip | clasic |
| Reglarea înălțimii | da |
| Niveluri de reglare a înălțimii | 7 |
| Reglarea înclinației spătarului | da |
| Niveluri de reglare a spătarului | 5 |
| Vârsta | de la 6 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Material carcasă | metal ,
plastic |
| Material husei | PVC |
| Numărul de roți | 4 |
| Numărul de tăvi | 2 |
| Centure de siguranță | da |
| Suport pentru picioare reglabil | da |
| Numărul de poziții de suport pentru picioare | 3 |
| Masuţa frontală reglabilă | da |
| Formă specială pentru suport pahar/biberon | da |
| Design pliabil | da |
| Dimensiuni în stare dezasamblată (l×L×Î) | 30x55x96 cm |
| Dimensiuni în stare compacă (l×L×Î) | 76x55x105 cm |
| Culoare | galben |
| Culori suplimentare | alb |
| Masă | 7.6 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de masa Peg Perego Prima Pappa Follow Me Fox & Frends sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.