Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Ecran LCD | 0.61 " |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 4100 lumeni |
| Contrast | 16 000:1 |
| Zoom optic | 1.6 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.72 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.9 m |
| Distanta de proiectare maximă | 8.88 m |
| Frecvență verticală | 85 Hz |
| Frecvența orizontală | 92 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 16 W |
| Putere lampa | 230 W |
| Durata de viață a lămpii | 6500 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 17000 ore |
| VGA (D-Sub) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Dimensiuni | 90x309x282 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946738833 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Epson EB-994F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.