Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 4600 lumeni |
| Contrast | 2 500 000:1 |
| Zoom optic | 1.62 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.78 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.87 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.88 m |
| Distanta de proiectare maximă | 9.06 m |
| Frecvență verticală | 240 Hz |
| Frecvența orizontală | 102 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 16 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| VGA (D-Sub) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Compozit | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Audio (RCA) | 1 |
| Component | 1 |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 90х325x299 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946715490 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Epson EB-L265F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.