| Tehnologia de afişare | LCD |
| Rezoluţia nativă | 1920x1200 |
| Format ecran | 16:10 |
| Luminozitate | 4600 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom digital | 1.2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 10 W |
| VGA (D-Sub) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 3 |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Dimensiuni | 349x105x309 mm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Panasonic |
| Cod EAN | 5025232931521 |









