Caracteristici generale
| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 6.7 kW |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 75 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600x400 mm |
| Regimul de temperatură | 30-285 °С |
| Iluminat interior | da |
| Timer | 120 min. |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 553x750x757 mm |
| Greutate | 39 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318522 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AD46MI Eco sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.