| Tip | combi steamer |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 10.8 kW |
| Numărul de niveluri | 7 |
| Distanța dintre niveluri | 70 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600х400 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 30-280 °С |
| Iluminat interior | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 865x920х840 mm |
| Greutate | 99 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000255995 |









