Caracteristici generale
| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 61 cm |
| Adâncime scaun | 55 cm |
| înălțimea scaunului | 42-50 cm |
| Înălţime spătar | 85 cm |
| Înălţime | 124-132 cm |
| Culoare | negru/roșu |
| Greutate | 19.8 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 150 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 19.8 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659841421 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun gaming Sense7 Vanguard Black and Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.