Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 25 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Baterie in set | da |
| Cantitate. bateriile incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | D |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir de taiere |
| Viteza la mersul în gol | 9000 rpm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Specificații suplimentare | 1 baterie + încărcător |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.85 kg |
| Producător | Black&Decker |
| Cod EAN | 5035048661918 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Black&Decker ST182320 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.