Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 43 inch |
| Rezoluţie | (FHD) 1920x1080 |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Contrast dinamic | 8 000 000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 20 W |
| Consum de energie | 53 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 955x80x545 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 955x200x600 mm |
| Greutate cu stativ | 9.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925700070 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Vesta LD43F5004 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.